Nowy etap: Sójka Consulting

Nowy etap: Sójka Consulting

Autor: - 26 lutego 2016 - Blog

Nowy etap: Sójka Consulting

Panta rhei – wszystko płynie. Rozpoczynam nowy etap. Po 9 latach w BNI czas na coś nowego. Sójka Consulting wypływa na pełne wody.

Rozpoczynałem swoją przygodę z BNI w 2007 roku. Śmiało można powiedzieć, że przeszedłem w tej organizacji niemal wszystkie szczeble kariery. Najpierw przychodziłem jako zastępca szefa (jako student piątego roku pracowałem już w niewielkiej firmie budowlanej jako pracownik biurowy).  Gdy rozpocząłem pracę redaktora naczelnego w Gazecie Internetowej InfoBydgoszcz.pl reprezentowałem już tę właśnie firmę jako pełnoprawny członek Grupy. W lipcu 2008 roku zostałem Dyrektorem Asystującym Grupy BNI Eagles w Bydgoszczy, po przeprowadzce do Warszawy objąłem opiekę nad Grupą Wspólna i rozpocząłem budowę BNI Power. Od 2011 roku (sierpień) byłem już Dyrektorem Regionalnym. To były lata, podczas których wiele się nauczyłem. Zostałem mówcą, również dzięki Toastmasters, które było moim hobby. Część klientów zaczęła traktować mnie jak coacha czy konsultanta. Najbardziej spodobała mi się rola trenera. Poprowadziłem wiele szkoleń i warsztatów. Zdecydowałem, że wszystkie te umiejętności nie powinny się zmarnować i, że szkolenia i consulting to będzie droga, którą podążę w najbliższej przyszłości.

Sójka Consulting wypływa więc na pełne wody. Choć firma działa od listopada 2013 zawsze była w tle BNI. Teraz, gdy ta przygoda się zakończyła, moja własna marka dostaje pierwszeństwo. Powstał  fanpage Sójka Consulting – do którego polubienia zachęcam – pracujemy też nad serwisem www. Już wkrótce będzie o nas głośno :)

Strona www.artursojka.pl będzie działać nadal, jako mój networkingowo-biznesowy blog. Można spodziewać się kolejnych wpisów dotyczących networkingu i rekomendacji, ale i krótkich streszczeń wartościowych moim zdaniem książek biznesowych (tutaj szeroko). Natomiast nie chcę dublować treści bloga i fanpage firmy, dlatego warto śledzić oba :)