Networking spełnia marzenia

Networking spełnia marzenia

Autor: - 2 marca 2016 - Blog

Networking spełnia marzenia

Networking spełnia marzenia. Przekonałem się o tym kilka lat temu. A piszę dziś o tym, gdyż bohater mojego marzenia obchodzi właśnie urodziny, a ja obchodzę dzień z jego twórczością (nieziemsko “piłuję” jego utwory już od poranka).

Gdy mówię, że uwielbiam polskiego bluesa i rocka większość osób uśmiecha się i odpowiada “Dżem”. I to prawda, ta kapela najbardziej się z bluesem kojarzy. Niestety zdecydowanie mniej osób mówi “Harlem”. A to wokalistę tej kapeli chciałem poznać odkąd pamiętam. I stała się rzecz z punktu widzenia statystyki niemal niemożliwa. Na jednym ze spotkań BNI kilka lat temu pojawił się on – Ryszard Wolbach. Dla mnie żywa legenda.  Do dziś pamiętam jaki byłem zaskoczony. Osoba, która Ryszarda zaprosiła, nawet nie specjalnie znała go z tej strony, którą ja najbardziej podziwiałem. Właśnie rozpoczynał nowy projekt biznesowy i z tej okazji trafił do BNI.

Nie mogłem nie skorzystać z okazji. W końcu miałem “pod ręką” jednego ze swoich idoli. Natychmiast podszedłem, przedstawiłem się, ale dyskusję skierowałem po chwili z aspektów biznesowych na artystyczne. Później umówiliśmy się na lunch, podczas którego Ryszard podarował mi płytę “Harlemu” z autografem.

Niby nic. A jednak jedno z moich marzeń się spełniło. A czy Ty pomyślałeś kogo chciałbyś spotkać dzięki swojej sieci kontaktów? Może ktoś z Twoich znajomych gra w golfa czy squasha z Twoim idolem? Networking spełnia marzenia, więc do dzieła.

Ryszardowi Wolbachowi życzę 100 lat tworzenia przepięknej muzyki!
Na przykład takiej: Stąd do nieba