Networking podczas Kongresu Mieszkanicznika

Networking podczas Kongresu Mieszkanicznika

Autor: - 8 października 2015 - Blog

Networking podczas Kongresu Mieszkanicznika

Jak pokonywać trudności w sztuce zawierania nowych znajomości? Jak zamieniać kontakty na kontrakty? Te i inne zagadnienia z pogranicza networkingu i rekomendacji wspólnie z Grzegorzem Turniakiem poruszymy już 24 października podczas VII Kongresu Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości na Wynajem Mieszkanicznik w Łodzi.

Kongres to dwudniowy zjazd członków i sympatyków Stowarzyszenia podczas którego uczestnicy mają możliwość uczestnictwa w 14 warsztatach tematycznych do wyboru, mają szansę poznać wielu ciekawych ludzi, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem w działalności na rynku najmu oraz poznać wyjątkowe oferty wystawców na minitargach organizowanych podczas kongresu.

Zadaniem Grzegorza Turniaka oraz moim jest przeprowadzenie moderowanej sesji networkingowej oraz wykładu interaktywnego na temat sztuki networkingu. Będzie to nie lada wyzwanie, gdyż organizatorzy spodziewają się kilkuset uczestników. Mówi się o pięciuset osobach!

Mieszkanicznik z przyjemnością gościć będzie również osoby spoza stowarzyszenia, dlatego warto wybrać się do Łodzi. Kongres trwa dwa dni 24 i 25 października.

Zobacz więcej: http://mieszkanicznik. org.pl/kongres/vii-kongres