Kobieta jest …

Autor: - 17 października 2013 - Blog

Kobieta jest …

Zwiększenie udziału kobiet w życiu publicznym, gospodarczym i społecznym to cel debaty, pt.:  „Kobieta jest…”, którą  w dniu 8 listopada 2013 r organizuje w Lublinie Fundacja BezMiar.

Kobieta Lubelszczyzny jest …

Debata: „Kobieta jest…” Kobieta Lubelszczyzny na tle Polski i Europy, która odbędzie się 8 listopada w Lubelskim Parku Naukowo – Technologicznym w Lublinie będzie okazją do spotkań, rozmów i wymiany doświadczeń i poglądów, osób indywidualnych, firm, instytucji państwowych jak i organizacji pozarządowych kierujących swe działania na rzecz kobiet. Spotkanie będzie szansą do nawiązania kontaktów w różnych aspektach życia publicznego, biznesowego, społecznego i medialnego.

 

Celem Debaty  jest zachęcenie kobiet do podejmowania intensywniejszych działań w życiu publicznym, gospodarczym i społecznym.

 

Prelegenci –  przedstawiciele lubelskich i ogólnopolskich organizacji, instytucji i przedsiębiorstw przedstawią swoje działania skierowane do kobiet. Pochwalą się  osiągnięciami, przedstawia swoje propozycje współpracy oraz oczekiwanej pomocy na niwie działalności pro-kobiecej.

 

Debata składać się będzie z trzech paneli: pierwszy poświęcony działalności publicznej, drugi działalności społecznej na rzecz kobiet, trzeci o tematyce, kobieta w biznesie.

 

Moderatorem spotkania będzie Pani Dorota Wellman – znana dziennikarka, prezenterka i producentka programów telewizyjnych i radiowych.

Wydarzeniem towarzyszącym debacie będzie wystawa obrazów Mariusza Płoszaj Mazurka pt. „Kobieta jest…”
Partnerem Debaty jest Grupa PZU zaś Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Gospodarki oraz Pan Krzysztof Hetman Marszałek Województwa Lubelskiego.

W czasie debaty planowane jest wręczenie nominacji na Ambasadorów III Edycji Konkursu Aktywność Kobiet 2013, którego celem jest promocja i upowszechnianie obecności kobiet w sferze publicznej. Do tej pory konkurs odbywał się w województwie Dolnośląskim w tym roku dołączyły także inne województwa w tym Lubelskie.

 

Debata: „Kobieta jest…”

Kiedy:  8 listopada 2013 godz. 10.00 do 15.00

Gdzie: Lubelskiego Parku Naukowo –Technologicznego, ul. Dobrzańskiego 3 w Lublinie

Wstęp: bezpłatny, konieczna rejestracja.

zgłoszenia do dnia 3 listopada pod adresem: debata@bezmiar.org lub pod numerem telefonu: 668 724 699

Szczegóły: www.bezmiar.org