1000 szans na rekomendacje

1000 szans na rekomendacje

Autor: - 5 grudnia 2014 - Blog

1000 szans na rekomendacje

Każdego tygodnia możesz mieć 1000 szans na otrzymanie rekomendacji biznesowej. Chcesz wiedzieć w jaki sposób? Czytaj dalej.

Jeżeli jesteś członkiem którejś z Grup BNI, jesteś już krok przed swoją konkurencją. Jeżeli nie i tak warto poczytać i zastanowić się nad możliwościami implementacji w swoim biznesie podobnej metodologii.
Członkowie BNI zachęcani są na każdym szkoleniu do noszenia ze sobą – i co ważniejsze – korzystania z wizytownika, który otrzymują w dniu inauguracji swojej obecności w Grupie.  W takim wizytowniku mogą być umieszczone jedynie wizytówki członków Grupy. Korzystać z niego należy podczas spotkań z klientami i znajomymi. Zachęcamy do prezentowania wizytówek w nim zawartych, opowiadania o partnerach biznesowych i zachęcania znajomych do korzystania z ich usług w razie potrzeby. I właśnie to narzędzie – pod warunkiem, że jest właściwie używane – daje Ci korzyść w postaci 1000 szans na otrzymanie rekomendacji tygodniowo.

Policzmy. Jeżeli w Grupie BNI jest 51 przedsiębiorców (50 i Ty) i każdy z nich spotykając się z 4 klientami lub znajomymi dziennie (5 dni w tygodniu) używa wizytownika, to masz swoje 1000 szans na rekomendację w tygodniu. 50 x 4 = 200 x 5 = 1000
Proste, ale jak się okazuje nie łatwe, bo zawsze znajdzie się wymówka, żeby nie wyciągnąć z teczki wizytownika. A czy Ty go używasz?